Piotr Koj

Blog

Śmiać się, czy płakać??

13 czerwca 2018
Możliwość komentowania Śmiać się, czy płakać?? została wyłączona

To już kolejna konferencja prasowa el presidente. Jakże on kocha kamery, błysk fleszy, dziennikarzy. Jak “pięknie” opowiada o sobie, jako o szeryfie z Bytomia, który walczy z śmieciową mafią. Teraz, powołał zastepcę szeryfa, który będzie jego prawą ręką w hasioku.  TVS komentuje: Nowy pracownik Wydziału Inżynierii Środowiska UM Bytom, były funkcjonariusz Centralnego Biura Śledczego – Marcin Borosz wydaje wojnę mafii śmieciowej. Brzmi dumnie! Tylko co z tego wynika? Jak zawsze NIC poza promocją Bartyli i przesunięciami w obozie władzy. Po pierwsze nie pracownik, tylko zastępca naczelnika wydziału, więc zupełnie inne pieniądze. Po drugie, to człowiek Bartyli, jak mówi przewodniczący Rady Miasta Bytomia:  Nowy stary człowiek, który kandydował w 2012 roku z list prezydenta Bartyli do samorządu i wtedy nie został radnym. To nie jest nowy człowiek, ale stary znajomy prezydenta. 

No i drodzy mieszkańcy, zapamiętajcie słowa Bartyli po sześciu latach rządów: Nasze postulaty to nie tylko puste słowa na papierze. To konkretne propozycje, których wprowadzenie w krótkim czasie pozwoli rozwiązać problem nielegalnego składowania odpadów.

Wczoraj o kolejnych sukcesach w walce z hasiokami w Bytomiu opowiadał dziennikarzom na konfrenecji prasowej Damian Bartyla… Słowa, słowa, słowa!!

Opublikowany przez Bytom to nie hasiok 12 czerwca 2018

zobacz archiwum wiadomości »

Dodawanie odpowiedzi wyłączone.