Piotr Koj

Blog

Szaleństwo w Stanach, szaleństwo w Europie

19 października 2021
Możliwość komentowania Szaleństwo w Stanach, szaleństwo w Europie została wyłączona

Dzisiejsza debata w Parlamencie Europejskim ostatecznie przekonała mnie, że Unia Europejska, za którą głosowałem w roku 2003, już nie istnieje. Został potworek zawłaszczony przez eurokratów i eurobiznesmenów,  w którym królują chore ideologie, a obca jest dbałość o codzienność i przyszłość Europejczyków.

A jeśli chodzi o debatę, to ja osobiście tego bełkotu nie mogłem słuchać. Jest gorzej niż wszyscy przypuszczamy. Oni wszyscy żyją w jakiejś ILUZJI, która jest daleka od rzeczywistości. Europa umarła, zatruta chorą lewacką ideologią. Ta debata to parada całej niekompetentnej europejskiej menażerii i grupy opozycyjnych polskich renegatów…

A propos tych ostatnich. Posłuchałem posłów PO w europarlamencie – to jest niebywałe, jak można tak pluć na własne państwo. Niezależnie od walki wewnętrznej, od różnic, opozycja niemiecka, francuska itd nie plułaby tak na własne państwo.

Warto przypomnieć, że PiS wywodzi się z Porozumienia Centrum, z partii, która jako pierwsza zaczęła mówić o wejściu Polski do NATO i Unii Europejskiej. Potem integracja z Zachodem stała się elementem kompromisu większości sił politycznych w naszym kraju. Najpóźniej do kompromisu przystąpili postkomuniści, którzy dzisiaj z ław Platformy Obywatelskiej mają czelność wypowiadać się o Polsce w dniu, w którym obchodzimy rocznicę zamordowania przez nich ks. Jerzego Popiełuszkę i Dzień Pamięci Duchownych Niezłomnych, przez lata mordowanych między innymi w katowniach UB i SB.

A jaką mamy alternatywę? Ano taką jaką zaproponował poseł Platformy Obywatelskiej Nitras – wezwania do “piłowania katolików” w praktyce. Nie dość, że sprawcy dopuścili się profanacji krzyża w Zielonej Górze, to jeszcze to wszystko nagrali i wrzucili na Facebooka.

zobacz archiwum wiadomości »

Dodawanie odpowiedzi wyłączone.