Piotr Koj

Blog

Szambo się rozlewa

3 lipca 2020
Możliwość komentowania Szambo się rozlewa została wyłączona

Kampania wchodzi w decydujący moment. Im bliżej końca tym mniej hamulców. Kolejnym dowodem atak Faktu. Nie bez znaczenia jest odnotowanie właścicieli kapitału, jest nim niemiecko-szwajcarski koncern Ringier Axel Springer.

Dlaczego o tym wspominam? Eryk Mistewicz po raz kolejny zwraca uwagę, że we Francji gazety, pisma opinii, rynek medialny to zbyt ważna wartość dla wspolnoty Francuzów, aby pozwalać sobie na ingerencje z zewnątrz. Nie ma możliwości. Regulacje francuskie są zgodne z unijnymi. Przetłumaczone i dostępne w INM. Wpis 753289 na ten temat.

Co jeszcze warto odnotować? Naczelną “Faktu” jest Katarzyna Kozłowska, która w 2011 roku założyła, wspólnie z Agnieszką Liszką-Dobrowolską, rzeczniczką Donalda Tuska, wydawnictwo Kurhaus Publishing.

A na koniec, gdyby ktoś nie rozumiał, to atak na prezydenta Andrzeja Dudę za to, że na wniosek rodziny, prokuratura, sądów dwóch instancji i kuratora, ułaskawił człowieka, który na nowo ułożył sobie życie, jest tak mądry, jak atakowanie alkoholika, który wyszedł z nałogu. 

 

zobacz archiwum wiadomości »

Dodawanie odpowiedzi wyłączone.