Piotr Koj

Aktualności

Tabletka PO

10 lipca 2020
Możliwość komentowania Tabletka PO została wyłączona

Robisz z Polaków idiotów. Twoi ludzie tworzą kolejne produkty: Ruch Palikota, Nowoczesną, Szymona Hołownię. Wciskają Polakom kit, że to oddolne ruchy antysystemowe. A Ty je połykasz, trawisz i udajesz, że nic się nie stało. Wciągasz SLD i PSL w kolejne koalicje tylko po to, żeby pozbawić ich części elektoratu i po wyborach wypluć jak gumę do żucia. Teraz puszczasz oko do Konfederacji, by potem nazwać jej wyborców faszystami i zdelegalizować Marsz Niepodległości?

Jesteś przegrywem Platformo, bo ciągle stosujesz te same chwyty. Ślepo wierzysz w siłę dezinformacji, marketingu i socjotechnik. Twoje media karmią ludzi historiami, które działają jak tabletka poronna — bez odpowiedzialności za realne emocje podszyte, profesjonalnie podaną, ordynarną ściemą.

W Polsce, od wielu lat, Prawo i Sprawiedliwość nazywa rzeczy po imieniu — nie wstydzi się Polski, otwarcie przyznaje się do religijnej, prawicowej tożsamości i poważnie traktuje coraz większe wpływy ateizmu.

Po drugiej stronie — wije się, jak piskorz — bezideowa Platforma Obywatelska, która najpierw uzurpowała sobie prawo do monopolu na władzę, a teraz do monopolu na opozycję. Na szacunek i wspaniałomyślność polityków PO wobec ludzi, wyznających odmienne poglądy, nie ma szans.

https://medium.com/@Faworyt/tabletka-po-b8e76e9cc9a6

zobacz archiwum wiadomości »

Dodawanie odpowiedzi wyłączone.