Piotr Koj

Blog

Takie historie chwytają za serce

19 stycznia 2022
Możliwość komentowania Takie historie chwytają za serce została wyłączona

Wszystko zaczęło się wtedy, kiedy Collette miała 26 lat. Ukończyła wówczas jeden z uniwersytetów w Karolinie Północnej w USA. To bardzo ambitna dziewczyna, która od otrzymania dyplomu, poszukiwała dla siebie miejsca pracy – w końcu była bardzo dobrze wykształcona. I tutaj pojawiły się pierwsze trudności i przykrości, z którymi Collette musiała się zmierzyć. Od wszystkich pracodawców słyszała, że nie pasuje do danego przedsiębiorstwa. Powód? Zespół Downa.

Pomimo przykrości, które spotkały ją w tamtym czasie – nie poddała się. Postanowiła spełniać swoje marzenia. Od dzieciństwa Collette pragnęła, aby w przyszłości założyć swoją cukiernię. Kiedy wszystkie jej pomysły na zatrudnienie zostały wyczerpane, postanowiła poprosić o pomoc mamę, by ta pomogła jej w spełnieniu największego marzenia. Udało się! Collette z pomocą mamy założyła piekarnio-cukiernię, która dziś – po pięciu latach od założenia, osiąga ogromne sukcesy w Stanach Zjednoczonych.

Collette została milionerką! Choć wcale nie to było dla niej najważniejsze. Chciała spełniać marzenia, rozwijać się poszerzać horyzonty. Co ważne, 31-latka pragnie w swojej firmie dać szansę tym, który tak jak ona, mają Zespół Downa. Tym samym zatrudnia obecnie 15 takich osób, które doskonale radzą sobie w pracy w cukierni.

JESTEM POD WRAŻENIEM!! To wielka radość, że udało się Collett spelnić swoje marzenia. Mam nadzieję, że także w Polsce coraz więcej będzie tego typu informacji…

https://stacja7.pl/ludzie/collette-divitto-przedsiebiorcza-31-latka-z-zespolem-downa-spelniajaca-swoje-marzenia/?utm_source=one_signal&utm_medium=push&fbclid=IwAR3i-I2660QjzDnwK5Gb8cvlkQG_gxY8MTfqxuUfLSVAk4CicWoBdTvyjqM

zobacz archiwum wiadomości »

Dodawanie odpowiedzi wyłączone.