Piotr Koj

Blog

Trybunał Stanu to byłoby za mało

9 sierpnia 2018
Możliwość komentowania Trybunał Stanu to byłoby za mało została wyłączona

“Marszałek województwa stwierdził, że już dziś wiadomo, że Bytom nie zdoła wykorzystać pieniędzy na rewitalizację, jakie zagwarantowano mu z budżetu Unii Europejskiej. – Pan prezydent Bartyla i Urząd Miejski nie ma potencjału, żeby po te środki sięgnąć. Będę musiał zadysponować je na inne miasta. To bardzo zła decyzja dla Bytomia, ale wynikająca ze słabości dzisiejszych władz – mówił Wojciech Saługa”.  Tyle bytomski.pl i jest to potwierdzenie informacji, którą znamy już od dłuższego czasu.

Krew mnie zalewa, bo jak nie tak dawno pisałem, kosztowało mnie sporo czasu i wysiłku, aby dodatkowe, dedykowane miastu, 100 milionów EURO pozyskać, w drodze wielomiesięcznych rozmów, analiz, zwłaszcza z Ministerstwem Rozwoju. I teraz muszę patrzeć na niekompetencje, wręcz głupotę el presidente, marnowanie szansy, której już więcej nie otrzymamy.

A jak usłyszałem, że ostatnio moje miasto przesłało kilka projektów, na termomodernizację szkół, zamiast do Urzędu Marszałkowskiego, to do Urzędu Wojewódzkiego, to zaniemówiłem. Tego się nawet nie da skomentować…

zobacz archiwum wiadomości »

Dodawanie odpowiedzi wyłączone.