Piotr Koj

Aktualności

Tusk mąż stanu

9 lutego 2024
Możliwość komentowania Tusk mąż stanu została wyłączona

Tusk na X do senatorów USA: „wstydźcie się, Reagan przewraca się w grobie”.

Odpowiedzi:
-E.Colby: Szczerze mówiąc, tego rodzaju retoryka jest niemal idealnie nastawiona na podkopywanie NATO, zamiast nadawać mu trwałą podstawę w nowym i zmienionym świecie
-M.Rubio: nie rozumie pan problemu,
-N.Gardiner: Ten człowiek to chodząca katastrofa dla Polski […],To, co jest haniebne, panie Tusk, to zamykanie w więzieniach swoich przeciwników politycznych, zamykanie stacji telewizyjnych i płaszczenie się przed swoimi panami w Brukseli
Nowy przywódca Polski aresztuje przeciwników politycznych i bezpieczeństwo swojego kraju zawdzięcza mojej hojności.
– J.D.Vance: Nowy przywódca Polski aresztuje przeciwników politycznych i bezpieczeństwo swojego kraju zawdzięcza mojej hojności. Mógłby rozważyć okazanie pewnego uznania lub przynajmniej złagodzenie własnych autorytarnych impulsów.
– M.Morton: Tusk został osadzony na stanowisku w wyniku finansowanej przez UE kolorowej rewolucji mającej na celu zakłócenie rosnącej w siłę Polski. Jest trującą pigułką, która służy interesom jego zagranicznych panów.

Zgadzam się z opinią, że ciosy jakie Tusk dostaje od polityków USA, za durne wpisy może są i śmieszne. Jednak za nimi kryje się poważna gra Niemiec i Rosji. Tusk dostał zadanie zohydzena Polski w oczach amerykańskich władz i finalnie wycofanie wojsk z naszego kraju. Ośmieli to Putina do ataku.

zobacz archiwum wiadomości »

Dodawanie odpowiedzi wyłączone.