Piotr Koj

Blog

W niedzielę wybierzemy przyszłość Polski

26 czerwca 2020
Możliwość komentowania W niedzielę wybierzemy przyszłość Polski została wyłączona

Od kilku lat zwracam uwagę, że każda kolejna elekcja, to wybór nie tylko osób i opcji politycznych, lecz także wybór pomiędzy jakże różnymi systemami wartości. Z jednej strony liberalno-lewicowa wizja świata (taka jaką obserwujemy w Hiszpanii, czy na ulicach Stanów Zjednoczonych), z drugiej Polska i Europa, dla której ważne są chrześcijańskie korzenie.

Dlatego w niedzielę 28 czerwca mój głos uzyska, tak jak w roku 2015, Andrzej Duda.

Dlaczego? Bo uważam to za rozwiązanie najlepsze dla Polski. Nie chcę, aby rząd stał się zakładnikiem już nie tylko senatu, ale i prezydenta. Grozi to kilkuletnim paraliżem państwa. Zapewne pamiętacie, jak przed wyborami parlamentarnymi i już po zwycięstwie, opozycja zapewniała, że izba wyższa będzie miejscem refleksji. Życie pokazało, że ta refleksja to wkładanie szprych w koła rządzących, że to zamrażarka i miejsce do realizacji ambicji marszałka.

Prezydentura Andrzeja Dudy jest gwarancją dobrej współpracy w czasie światowego kryzysu. Dojrzała strategia gospodarcza, dobra i skoordynowana polityka zagraniczna, tego nam potrzeba na kolejne 5 lat.

zobacz archiwum wiadomości »

Dodawanie odpowiedzi wyłączone.