Piotr Koj

Blog

WIEM to już jest nudne

30 marca 2021
Możliwość komentowania WIEM to już jest nudne została wyłączona

Wiem, to już jest nudne, możecie nie czytać! Nie mogę jednak przejść obojętnie nad kolejnymi wyczynami polskiej lewicy.

Bierut i Gomułka są dumni z towarzysz Senyszyn, za to wystąpienie w Sejmie, depczące pamięć księdza Blachnickiego. Sądzę, że nawet czerwoni wiedzą, że był on między innymi twórcą ruchu oazowego, nazwanego później Ruchem Światło-Życie. Wiem, walczył z Wami, komuchami, to teraz trzeba go nawet pośmiertnie opluwać? Przecież nie możecie już liczyć na goździki od towarzysza Stalina…
Na marginesie warto wspomnieć, że ks. Franciszek Blachnicki, był więźniem obozów koncentracyjnych, był prześladowany i prawdopodobnie zamordowany przez SB.
Jakby tego było mało, na rusztowaniu przed fasadą Kościoła Najświętszego Zbawiciela w Warszawie zawisł baner z wulgarnym napisem skierowanym do Ordo Iuris; na opublikowanym przez portal zdjęciu widać również odpalone race przed kościołem.
Macie się czym chwalić, bolszewiccy towarzysze byliby z was dumni. Też traktowali tak kościoły.
Czemu nadal trwają ataki na kościoły? Odpowiedź jest bardzo prosta, lewicowi agresorzy czują się bezkarni. Media i politycy zapewniają im parasol ochronny, krzycząc na cały świat o prześladowaniach, gdy ktoś chce pociągnąć ich do odpowiedzialności. A władza tego czarnego PRu się bała. Pora przestać.
Nie sądziłem, że w 2021 roku będę krzyczał, precz z komuną!

zobacz archiwum wiadomości »

Dodawanie odpowiedzi wyłączone.