Piotr Koj

Blog

Wolne media

11 sierpnia 2021
Możliwość komentowania Wolne media została wyłączona

Niestety, nie pójdę jak często głównym nurtem i powiem, że nie rozumiem tej histerii wokół TVN. Stacja ta, nigdy nie cieszyła się moją sympatią, aczkolwiek bywały lata, że nie było tak dramatycznie, jak obecnie. Niestety to co prezentuje, jest porównywalne do TVP. Obie stacje, zwłaszcza na poziomie kanałów informacyjnych, nie da się oglądać. O ile TVP wali siekierą, o tyle TVN czyni to w “białych rękawiczkach”. Obie stacje dostosowały się do poziomu swoich mocodawców i oglądaczy (wyznawców).

I niech mi nikt nie mówi, że nie pamięta, jak wszystkie stacje i ich Fakty, Wiadomości, Wydarzenia, waliły w PiS, jak z armaty. Do tego większość gazet i czasopism. Dlaczego? Bo były mniej lub bardziej uzależnione od rządzących. Jak? Towarzysko, finansowo, po linii komunistycznych służb, zgodnie z wyznawanymi ideami.

Ponadto, wszytskie te protesty, mają zawsze ten sam charakter, organizatorów i uczestników. Opozycja, KOD i inne organizacje antyPiS. Większość Polaków ma wakacje i w nosie ma całą tą zadymę.

A w kontekście Ameryki, gdzie wolność słowa jest wartością zasadniczą. Jej symbolem jej Zuckenberg wspierający prezydenta Trumpa…

Oczywiście zagrożenia były, są i będą!

zobacz archiwum wiadomości »

Dodawanie odpowiedzi wyłączone.