Piotr Koj

Blog

Wyrok Trybunału

23 października 2020
Możliwość komentowania Wyrok Trybunału została wyłączona
Trybunał Konstytucyjny stanął w obronie życia najsłabszych: chorych i niepełnosprawnych dzieci nienarodzonych. Bowiem godność człowieka, każdego człowieka, nie jest prawem, a fundamentem każdej cywilizacji. Mówimy o poszanowaniu prawa do życia (art.38) i godności człowieka (art.30) Konstytucji RP.
Oczywiście tym, którzy podejmują wysiłek opieki i wychowania dziecka ciężko chorego czy niepełnosprawnego należy się szacunek, ale i konkretna pomoc.
Warto w tym miejscu przypomnieć, że nie będzie zakazu badań prenatalnych i jeśli życie matki będzie zagrożone, to można je ratować.
To co się zmienia? – nie będzie zabijania dzieci z zespołem Downa – nie będzie dobijania ciężko chorych dzieci, tak jak nie dobijamy ludzi po wypadkach, starszych etc.
Jak zareagowali przeciwnicy? Zjednoczyli się pod hasztagiem #wypierdalać
Poziom nienawiści, przedstawia tych kilkanaście wpisów z TT:
Poziom kurestwa sięga zenitu.szczujnia na czasie #wypierdalać
Mam w dupie wasze bezprawie! #wypierdalać
Nie zmusicie nas Psychopaci i Sadyści!!!! #WyrokNaKobiety
fakt ze jacys hetero biali mezczyzni mowia nam co mamy robic z naszym cialem a czego nie jest jak dla mnie nie do pojecia macie krew na rekach sram na ten kraj #wypierdalać #WyrokNaKobiety
To, że jakiś staruch będzie decydować o życiu i ciele kobiety jest po prostu niedopuszczalne. NIE BĘDĄ ZA NAS DECYDOWAĆ #wypierdalać
Co jest złego w sugerowaniu czegoś, zanim zrobią to obywatele z kurwami pisowskimi? Suweren radzi #wypierdalać zanim ich wywiozą. Radzilbym się posłuchać. Wy karnowskie curwy też.
chyba wole pracowac na zmywaku w kraju w ktorym szanowane sa prawa czlowieka #WYPIERDALAĆ #WyrokNaKobiety
Pisowska “elyta” na każdym kroku funduje nam ciemnogród, zacofanie. Cofamy się do średniowiecza, gdzie to faceci znowu będą zdecydować o tym co może a czego nie może kobieta. Jarek stary ….. kawalerze oraz inne PiS pustaki #wypierdalać
Rzygać mi się chce, jedna baba i stare dziady maja decydować o życiach milionów Polek #wypierdalać
Jedno mnie zastanawia, czy Ci smutni panowie nie maja córek? #ProtestKobiet #Wypierdalać

zobacz archiwum wiadomości »

Dodawanie odpowiedzi wyłączone.