Piotr Koj

Blog

Z pola walki

9 marca 2022
Możliwość komentowania Z pola walki została wyłączona

Z diabelską intencją Rosjanie równają Mariupol z ziemią – mówił ojciec Paweł Tomaszewski, któremu wraz z grupą ludzi cudem udało się ewakuować z miasta. Paulin stwierdził, że „Mariupol przypomina Armagedon, to jest prawdziwe piekło”.

Ruscy zaatakowali rakietami szpital dziecięcy w Mariupolu. Mordują cywilów i dzieci. A Niemcy nadal chcą płacić zbrodniarzowi setki milionów euro dziennie i blokują sankcje. Historia ich jednoznacznie oceni.

“Macie siłę, ale tracicie człowieczeństwo”. Dramatyczny apel Zełenskiego do NATO po zbombardowaniu szpitala położniczego przez Rosjan.

Niemieckie media pisząc o zbrodniach rosyjskich prawie w ogóle nie używają trybu orzekającego Piszą – „Rosjanie mieli zbombardować szpital położniczy”, „Najprawdopodobniej zbombardowano bloki mieszkalne”„podobno zginęły dzieci” „Ukraińcy twierdzą, że…” etc.

Berlin żąda, aby Sbierbank nie znalazł się na liście banków, które później zostaną odłączone od międzynarodowego systemu międzybankowego SWIFT.

Około 50 wiz wydała Wielka Brytania dla uchodźców z Ukrainy.

Niderlandy nie będą przyjmować uchodźców z Ukrainy.

UE niemal już otwarcie uznała agresję Putina na Ukrainę i miliony wygnanych przez jego bandycki terror uchodźców za doskonałą, niepowtarzalną okazję by nas zagłodzić i wreszcie rzucić na kolana. USA są gotowe nam pomóc, ale najchętniej naszym kosztem.

W 2016 Unia Europejska zawarła porozumienie z Ankarą przekazując jej 6 mld na utrzymanie 1,5 uchodźców z Syrii. Wszystkim krajom przyjmującym Ukraińców oraz samej Ukrainie zaproponowano łącznie 500 mln.

Zachód spowalnia dalsze sankcje, a Ukraina przestaje liczyć na NATO… Czy czeka nas kolejna Jałta??

 

zobacz archiwum wiadomości »

Dodawanie odpowiedzi wyłączone.